Gizlilik Politikası

ORDU MOTORLU ARAÇLAR SAN.VE TİC A.Ş, kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde üçüncü kişilerin kullanımına sunmaz.

ORDU MOTORLU ARAÇLAR SAN.VE TİC A.Ş, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır

  • Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
  • Elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek

Kişisel bilgilere, sadece yetkili ORDU MOTORLU ARAÇLAR SAN.VE TİC A.Ş personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. ORDU MOTORLU ARAÇLAR SAN.VE TİC A.Ş, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.) siteyi iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Söz konusu kullanım anonimleştirme esasına dayalı olarak gerçekleştirilir ve kişisel verilerin ihlaline yol açacak herhangi bir davranış içermez. Bu bilgiler, hiçbir şekilde üçüncü kişilere açıklanmaz. Ancak, yasal zorunluluk nedeniyle ve/veya kesinleşmiş mahkeme kararı ile talep edilmesi karşısında işbu Gizlilik Bölümündeki bilgiler yalnızca ilgililerle paylaşılabilecktir.

ORDU MOTORLU ARAÇLAR SAN.VE TİC A.Ş, uygulamada bulunan bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, ORDU MOTORLU ARAÇLAR SAN.VE TİC A.Ş’nin Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik politikalarını değerlendirmeniz gerekmektedir.
Bize Ulaşın

İletişim sayfasında formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sabancı Logo Sabancı Logo mobile